MyDevil.net – kod promocyjny. Kod rabatowy -20% na wszystko!

mydevil kod rabatowy

MyDevil.net to firma oferująca usługi za zakresu hostingu oraz serwerów VPN. Nieprzerwanie swoją działalność prowadzi od 2008 roku. Jest to jedna z częściej wybieranych firm hostingowych w Polsce. Świetnie sprawdza się do stron opartych na popularnych CMS-ie WordPress oraz sklepów internetowych postawionych na PrestaShopie. Firma MyDevil często oferuję zniżki oraz promocje dla nowych klientów. W tym artykule podzielę się z wami kodem rabatowym -20% na wszystkie serwery dostępne na stronie MyDevil.net.

 

Kod rabatowy MyDevil.net -20%

KE16AAGCXS

 

Jak aktywować kod promocyjny na usługi MyDevil?

W celu aktywacji kodu rabatowego -20% należy przejść na stronę MyDevil.net, następnie z listy oferowanych serwerów wybrać interesujący nasz pakiet. Przykład: VPN od 5 zł (cena za rok 50 zł) lub jeden z pakietów hostingowych np. MD2 w cenie za rok 125 zł, następnie wybieramy opcję Zamów taniej. W następnym kroku będziemy musieli zarejestrować swoje konto, jeśli korzystaliśmy w przeszłości z MyDevil wystarczy zalogować się na konto i przejść dalej.

kod promocyjny mydevil

Po wybraniu odpowiedniego hostingu, w miejscu Kod promocyjny lub polecającego należy wpisać: KE16AAGCXS – kod zniżkowy obniża cenę wszystkich usług o -20%. Następnym krokiem będzie złożenie zamówienia. Dzięki dużej zniżce nasz hosting będzie znacznie tańszy, nawet o kilkadziesiąt złotych w przypadku płatności za rok z góry.

Hosting stron www – MyDevil kilka zalet (opinia)

Każdy hosting posiada swoje mocne i słabe cechy. W przypadku hostingu MyDevil, z którego korzystam już dobrych kilka lat, mogę stwierdzić, że posiada znacznie więcej plusów niż minusów. Do najważniejszych zalet warto zaliczyć:

  • Darmowy Certyfikat SSL – sprawdź jak zrobić przekierowanie z http na https
  • 14 dniowy darmowy test bez żadnych zobowiązań
  • Duża pojemność serwera – w najmniejszym pakiecie jest to 20GB!
  • Brak limitu transferu miesięcznego
  • Brak limitu skrzynek e-mail
  • Nieograniczona ilość bazy danych
  • Polska lokalizacja serwerów

Z minusów, jakie zauważyłem jest brak cPanelu oraz DirectAdmina, brakuje również autoinslatora popularnych skryptów np. WordPress;a. Należy utworzyć dwa konta – jedno do obsługi serwera, drugie do zarządzania płatnościami.

Napiszcie w komentarzu, z jakiego hostingu korzystacie w przypadku waszych stron www. Jeśli korzystaliście lub nadal korzystacie z MyDevil podzielcie się swoją opinią. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *